Stravování

Restaurace NA HRÁZI (U ZAJÍCE)

Provozní doba restaurace v sezóně 2016 (bez záruky)
od 1. května otevřeno o víkendech
od 20. června plný provoz - otevřeno denně
září otevřeno o víkendech
provozní doba 9:00 - 22:00, v pátek a v sobotu do 24 hod. (potraviny od 7:00 hodin)
pro skupinové akce
(školní výlety a podobně)
zajišťuje stravování dle domluvy i mimo uvedené dny
možnost domluvy na mobil 604 696 863

restaurace

Objekt restaurace se nachází na hrázi koupaliště. Posezení je umožněno ve vnitřních prostorách i v zahrádce po vzrostlými stromy s výhledem na hladinu rybníka.Samoobslužná restaurace zajišťuje po celou dobu hlavní sezóny teplá i studená jídla i nápoje v bohatém výběru a příznivých cenách. Po dohodě je možné zajistit teplou stravu i mimo hlavní sezónu. To je vhodné například pro školní výlety.Jídelní lístek obsahuje jednak jednoduchá jídla na rychlé občerstvení (opékaný klobás, párek v rohlíku, hranolky, bramboráčky ...), ale také běžná teplá jídla včetně polévek. Na jídelním lístku nechybí ani jídla z drůbeže, ryb, zvěřiny i bezmasá.

restaurace

Součástí restaurace je také obchod s potravinami a se smíšeným zbožím, který kromě jiného zajišťuje i čerstvé pečivo.Směrem ke koupališti je umístěna herna a okénko pro rychlé občerstvení.Restaurace provozuje také prodej zmrzliny a mražených výrobků.K příjemnému posezení kromě zahrádky slouží i lavičky na hrázi koupaliště a stoly a lavice u velkého ohniště, kde je možné na rožni opékat i prase.

Aktuálně

Nově je možné připojit se v areálu kempu k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě. Bližší informace vám sdělí obsluha v recepci.

 

wi-fi
Nově! Nabíjecí stanice elektrokol. Kola je možné si zapůjčit v pivovaru Dalešice.